APIE MUS

UAB „Baltic Recycling Solution“

Viena iš lyderiaujančių įmonių Lietuvoje laidų perdirbimo srityje.

Baltic Recycling Solution

UAB „Baltic recycling solution“ buvo įkurta 2012 m liepos 16 d. Pagrindinė įmonės veikla – laidų ir kabelių perdirbimas, jų importas, vario ir plastiko granulių eksportas. Nors įmonė įsikūrusi Panevėžyje, mes aktyviai dirbame visoje šalyje, todėl  esame vieni lyderiaujančių perdirbėjų Lietuvoje. 

Turime sukaupę didelę patirtį laidų perdirbimo sferoje, o investicijos į naujas technologijas mums suteikia galimybę savo klientams ir partneriams  pasiūlyti palankiausias sąlygas bei abipusiškai naudingą bendradarbiavimą. Svarbiausia, kad visas veiklas vykdome laikydamiesi LR aplinkos ministerijos keliamais reikalavimais.

Investicijos į naują laidų perdirbimo liniją 2017 m. mums padėjo tapti vieniems iš laidų perdirbimo  lyderių Lietuvoje. Augant laidų pasiūlai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, buvo nuspręsta vykdyti antrąjį investicijų etapą, kurį baigėme 2021 m. rugsėjį. Bendradarbiaujant su italų kompanija Stokkermill, remiantis mūsų patirtimi, idėjomis, pasitelkiant minėtos kompanijos inžinierių patirtį, buvo panaudota tiek sena, tiek nauja linijos, apjungiant jas į vieną visumą. 

Šios investicijos mūsų pajėgumus padidino dvigubai ir dabar leidžia pagalvoti apie trumpesnę darbo savaitę, pasitelkiant tą patį darbuotojų skaičių.

Mes visada atviri tiek Lietuvos, tiek užsienio įmonių pasiūlymams!

Mūsų istorija

Nuo mažų, tapome dideli! Pradėję savo veiklą 2012 m., šiandien esame viena didžiausių laidų perdirbimo įmonių Lietuvoje. Taip pat esame vieninteliai italų įmonės „Stokkermill“ atstovai Baltijos ir Skandinavijos šalyse.

2012-07-16

Įkūrta įmonė

2012 m. liepos 16 d. pradėjome veiklą, kurią sėkmingai tęsiame iki šiol. Didelis noras dirbti, naujausios technologijos, profesionalūs parteriniai - visa tai mus pavertė lyderiais perdirbėjų tarpe Lietuvoje.
2013

Paleista antrinėje rinkoje įsigyta laidų perdirbimo linija

2013 m. įmonė gavo ir paleido antrinėje rinkoje nupirktą laidų perdirbimo liniją. Pradėjus ją naudoti darbas tapo efektyvesnis, greitesnis, kokybiškesnis.
2017

Įsigyta pirmoji „Stokkermill“ laidų perdirbimo linija

2017 m. įvyko pirmasis investicinis etapas, kuomet nusprendėme išbandyti italų įmonės „Stokkermill“ siūlomus įrenginius ir įsigijome laidų perdirbimo liniją.
2019

Tapome oficialūs „Stokkermill“ atstovai

Nuo 2019 m. tapome oficialiais ir vieninteliais „Stokkermill“ atstovais ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos bei Skandinavijos šalyse. Mes galime pasiūlyti įvairių sprendimų kitoms perdirbimo įmonėms.
2021

Padvigubinome įmonės perdirbamų laidų kiekį.

Augant laidų pasiūlai, 2021 m. buvo nuspręsta vykdyti antrąjį investicijų etapą, kuomet sujungėme senąją ir naująją liniją į vieną visumą. Tokiu būdu padvigubinome įmonės perdirbamų laidų kiekį.
Pradėjome bendradarbiauti 2017 metais ir ši kompanija man iš karto labai patiko, nes pamačiau pocencialą. Tai žmonės suprantantys ką daro ir ko siekia. Ši įmonė yra mūsų atstovai ir su malonumu tęsiame bendradarbiavimą
STOKKERMILL | SELTEK SRL
Giuliano.G. ( Italija ) STOKKERMILL | SELTEK SRL
Daugiau nei 10 metų mūsų kompanijų bendradarbiavimo, paremtu pasitikėjimu. Turime reikalų su patirusiais žinovais metalų biznio.Tikslus veiksmų planas, pareigingas, pozitivus nusiteikimas, greitai priimami sprendimai- suteikia tik malonumą dirbti su tokiais aukšto lygio profisionalais.
orion client avatar
Julia.V. ( Vokietija )

Laidų perdirbimo ekspertai

Susipažinkite su mūsų profesonalais.

Mūsų pasiekimai

Sunkiu, profesionaliu ir kokybišku darbu, įrodėme, kad esame gerai savo veiklą atliekanti įmonė.

Tą parodo ir mūsų įvertinimai.

Domitės mūsų paslaugomis? Norite sužinoti daugiau?